Ljuskrona i venetiansk stil

326293

LJUSKRONA, 6-armad för el, 1900-tal, venetiansk stil, klar glasmassa med påklippt dekor, höjd ca 85 cm

Skador

Belysning, Ljuskronor

Ljuskrona i venetiansk stil

Budhistorik (20 bud)
2005334
1 700
2005311
1 600
2005332
2005311
1 400
2005331
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.