Carl Sandell akvarell

326292

CARL SANDELL (född 1958): Komposition, signerad och daterad Carl Sandell -96, akvarell, 35,5x50 cm

Fack 13

Carl Sandell akvarell

Budhistorik (25 bud)
2021065
1 900
2021120
1 800
2021065
1 700
2021116
1 600
2021065

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.