Carl sandell akvarell

326291

CARL SANDELL (född 1958): Komposition, signerad och daterad Carl Sandell -96, akvarell, 31x41 cm

Fack 8

Carl sandell akvarell

Budhistorik (23 bud)
2019069
4 400
2018943
4 200
2019068
4 200
2018943
3 400
2019067
3 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.