Konsolbord Louise seize-stil

326288

KONSOLBORD, 1900-talets mitt, förgylld, Louis seize-stil, höjd 78, 94x60 cm

Skivan med uttag för stenskiva

Rum 21

Konsolbord Louise seize-stil

Budhistorik (7 bud)
2005488
2 600
2005471
2 400
2005485
2005471
2004739

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.