Ljusstakar 1800-tal

326278

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, genombruten dekor, lösa manschetter, höjd ca 18 cm

Smärre bristning samt lagning

Diverse, Inredning och husgeråd, Belysning, Bordslampor

Monter 27

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
2005246
1996780
3 400
1994575
3 200
1991870
1990058

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.