Soffbord Danmark

326276

SOFFBORD, tillskriven Johannes Andersen, 1960-tal, Danmark, jakaranda, med utdragbar skiva och låda i sargen, höjd ca 52, 60,5x167 cm, totallängd ca 200 cm

Ytslitage, repor

Ändringar/tillägg
CITES-intyg medföljer, finns att avhämta vid utlämningen

Rum 2

Soffbord Danmark

Budhistorik (10 bud)
2000523
750
1996248
700
1998975
650
1996248
600
1998974
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.