Tazzor 1800-tal

326273

TAZZOR, 1 par, 1800-tal, empirstil, förgylld och patinerad brons, höjd ca 27 cm

Diverse

Monter 27

Tazzor 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
2005604
8 400
2005437
8 200
2005602
8 200
2005437
8 000
2005219
7 800

Slutpris SEK:
8 400
801 EUR, 901 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.