Byrå engelsk stil

326272

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mässingsdekor, höjd 50x90x39 cm

Slitage, repor

Rum 5

Byrå engelsk stil

Budhistorik (16 bud)
2004955
1 400
2004953
1 300
2004927
2004951
2004927

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.