Byrå renässansstil

326269

BYRÅ, 1800-talets slut, renässansstil, fyra lådor, vitmålad, höjd 98, 108x56 cm

Nyckel saknas, slitage

Rum 8

Byrå renässansstil

Budhistorik (14 bud)
2005050
2003281
1995706
2003276
950
1995706

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.