Helge Holmlund oljemålning

326263

HELGE HOLMLUND (1900-tal): "Adam och Eva", signerad H Holm lund olja på pannå, ca 70 x 25 cm

Fack 3

Helge Holmlund oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2005248
2004815
2002797

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.