Harald Sonesson illustrationer Stumpen

326260

STUMPEN HARALD SONESSON (född 1942), (2) originalillustrationer: "Stumpen ger aldrig upp", akvarell och tusch, signerade Harald Sonesson, ca 34X22 resp 34X24 cm

I passepartout, oramade

Konst, Modernt måleri, Böcker/Kartor, Barnböcker

Rum 9

Budhistorik (4 bud)

2039938
600
2039936
500
2039150
2038754

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.