Lena Larson Bohem 604

326256

LENA LARSON, gungstol, 1960-tal, modell Bohem 604, Nesto, Nässjö, vitbemålad, spjälrygg, i botten stämpelmärkt, formgiven 1958, höjd ca 111, bredd ca 58 cm

Smärre slitage

Rum 2

Lena Larson Bohem 604

Budhistorik (8 bud)
2004133
1 400
2003290
1 300
1995708
2003288
1995708

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.