Harald Sonesson illustrationer Pelle Svanslös

326252

PELLE SVANSLÖS HARALD SONESSON (född 1942), (3) originalillustrationer: Måns, akvarell och tusch, signerade Harald Sonesson, ca 9,5x16, 19x15,5 resp11,5x18 cm

1 inramad, 2 oramade i passepartout, 1 passepartout med pappersskada

Konst, Modernt måleri, Böcker/Kartor, Barnböcker

Rum 4

Budhistorik (18 bud)
2040035
2039948
2040033
2039948
950
2040032
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.