Harald Sonesson illustration Pelle Svanslös

326247

PELLE SVANSLÖS HARALD SONESSON (född 1942), originalillustration: Pelle Svanslös i regnet, akvarell och tusch, signerad Harald Sonesson, ca 19x26 cm

I passepartout, oramad

Konst, Modernt måleri, Böcker/Kartor, Barnböcker

Rum 4

Budhistorik (15 bud)
2039636
2039625
2039635
950
2039625
900
2039634
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.