Harald Sonesson illustration Pelle Svanslös

326243

PELLE SVANSLÖS HARALD SONESSON (född 1942), (2) originalillustrationer: Pelle Svanslös och Måns på Tivoli samt Pelle Svanslös får medalj, akvarell och tusch, signerade Harald Sonesson, ca 18,5x18,5 resp 17x17 cm

I passepartout, oramad

Konst, Modernt måleri, Böcker/Kartor, Barnböcker

Rum 4

Budhistorik (19 bud)
2039472
1 400
2039502
1 300
2039472
2039454
2039471
950

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.