Golvlampa

326241

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, för 3 ljuspunkter , mässing med grön skärm, höjd 148 cm

Fot med slitage/fläck

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa

Budhistorik (15 bud)
2005203
950
2005201
900
2005195
850
2005190
2005185
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.