Oswald Kretschmer olja

326239

OSWALD KRETSCHMER (omkring 1900), Stilleben med fiskar, signerad och daterad 1902, olja på duk, 56x71 cm

Mindre ytslitage

Konst, Äldre måleri

Fack 9

Oswald Kretschmer olja

Budhistorik (12 bud)
2004022
2 400
2002843
2001773
1991679
1 900
2001771
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.