Harald Sonesson Muminullustration

326233

MUMIN HARALD SONESSON (född 1942), originalillustration: Mumin sover, akvarell och tusch, signerad Harald Sonesson, ca 20x19,5 cm

I passepartout, oramad

Konst, Modernt måleri, Böcker/Kartor, Barnböcker

Rum 4

Budhistorik (24 bud)
2040369
1 900
2040352
1 800
2040368
1 700
2040352
1 600
2040181

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.