Harald Sonesson Muminillustration

326231

MUMIN HARALD SONESSON (född 1942), originalillustration: Muminmamma i köket, akvarell och tusch, signerad Harald Sonesson, ca 21x21 cm

Konst, Modernt måleri, Böcker/Kartor, Barnböcker

Rum 4

Budhistorik (27 bud)
2039729
2 600
2039761
2 400
2039729
2039325
1 900
2039728
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.