Harald Sonesson Muminillustration

326230

MUMIN HARALD SONESSON (född 1942), originalillustration: Mumin vid skrivbord, akvarell och tusch, signerad Harald Sonesson, ca 19x20 cm

I passepartout, oramad

Konst, Modernt måleri, Böcker/Kartor, Barnböcker

Rum 4

Budhistorik (22 bud)
2040174
1 800
2040171
1 700
2040143
1 600
2039013
2039013

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.