Harald Sonesson illustration Lilla My

326226

MUMIN HARALD SONESSON (född 1942), originalillustration: Lilla My i sängen, akvarell och tusch, signerad Harald Sonesson, ca 25x27,5 cm

I passepartout, oramad

Konst, Modernt måleri, Böcker/Kartor, Barnböcker

Rum 4

Budhistorik (35 bud)
2040094
2040093
3 800
2040079
3 600
2040076
3 400
2040078
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.