Jim Dine färgetsning

326221

JIM DINE (USA, född 1935), "Red Design For Satin Heart", färgetsning, signerad Jim Dine, bladstorlek ca 45x31

Rum 22

Jim Dine färgetsning

Budhistorik (13 bud)
2029171
6 200
2029061
6 000
2029061
5 400
2028069
5 200
2028195
5 200

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.