Ca 200 vykort sent 1800-tidigt 1900-tal

326217

VYKORT, ca 200 vykort, delvis i färg, de flesta skrivna, sent 1800-tidigt 1900-tal, gratulationskort, topografiska, järnväg mm

Varierande skick, vissa skador, fläckar, flertalet skrivna

Böcker/Kartor, Vykort, Diverse

Monter 15

Budhistorik (23 bud)
2004224
3 200
2002740
2002740
2 600
2000884
2 400
1999842

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.