Japanska träsnitt

326201

JAPANSKA TRÄSNITT, 3 st varav 2 signerade Kunichika (1835-1900), 1 signerad Yoshitoshi (1839-92): föreställande skådespelare, 1800-tal, 32x21 resp 35x23 cm

Orientaliskt, Konst, Konst

Fack 32

Japanska träsnitt

Budhistorik (21 bud)
2010768
1 600
2010761
2010760
1 400
2010758
1 300
2010719

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.