Vas Kantondekor Kina

326193

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, s.k. Kantondekor med palatsscener, höjd ca 26 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Nybrogatan 32, Stockholm

Vas Kantondekor Kina

Budhistorik (2 bud)

2010811
1998764

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.