Vas Kina

326188

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med blommor och frukter i guld samt blått, märkt, höjd ca 35 cm

smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Nybrogatan 32, Stockholm

Vas Kina

Budhistorik

2015-09-10 kl 19:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.