Pinnstolar

326186

PINNSTOLAR, 6 st snarlika, 1900-talets början, bemålade

Smärre skador, lagningar och färgbortfall

Rum 6

Pinnstolar

Budhistorik (10 bud)
2004147
700
2004154
650
2004147
600
2003970
550
2003664
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.