Pinnstolar

326185

PINNSTOLAR, 6 st snarlika, 1900-talets början, bemålade

Smärre skador, lagningar och färgbortfall

Rum 14

Pinnstolar

Budhistorik (8 bud)
2004146
650
2004153
600
2004146
550
2002666
500
2002542
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.