Bojan famille noir Kina

326184

BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille noir samt medaljonger med lotusblommor resp pioner, höjd ca 18 cm

smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Nybrogatan 32, Stockholm

Bojan famille noir Kina

Budhistorik (6 bud)
2009751
2004465
650
2002806
600
1998958
550
1998887

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.