Åke Westin färglitografi

326165

ÅKE WESTIN (samtida): "Morgonbris", signerad Åke Westin, 67/290, färglitografi, ca 44 x 37 cm

Fack 21

Åke Westin färglitografi
Budhistorik (1 bud)

2003995
2015-09-05 19:14:44

2015-09-05 kl 19:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.