Joakim Allgulander färglitografi

326164

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Explorers", signerad Joakim Allgulander, 55/230, färglitografi, bladmått ca 45x74 cm, oramad

Rum 4

Budhistorik (4 bud)

2004097
450
2004017
1996334
1994221

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.