Joakim Allgulander färglitografi

326163

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Lost", signerad Joakim Allgulander, 40/240, färglitografi, bladmått ca 41x59 cm, oramad

Rum 4

Budhistorik (4 bud)

2004024
450
1996346
1994215
1992089

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.