Cecilia Haupt oljemålning

326161

CECILIA HAUPT (född 1972): Landskap, monogramsignerad CH, signerad a tergo Cecilia Haupt, olja på duk, ca 50 x 50 cm, oramad

Rum 21

Cecilia Haupt oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2004029
5 400
2003941
5 200
2004028
5 200
2003941
5 000
2001806
4 800

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.