Hattask Kina

326148

HATTASK, Kina, 1900-tal, lackerat läder och papp, dekor med fladdermöss, höjd ca 30, diameter 36 cm

Ytskador

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 7

Hattask Kina

Budhistorik (15 bud)
2004084
2004090
1 400
2004084
1 300
2004082
2004079

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.