Fiskbassäng Kina

326147

FISKBASSÄNG, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, motiv av flodlandskap, höjd 41, diameter ca 46 cm

Livoch botten med lagning

Orientaliskt, Porslin

Rum 7

Fiskbassäng Kina

Budhistorik (17 bud)
2003709
5 200
2003342
5 000
2003703
4 800
2003342
4 600
2003699
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.