Byrå 1960-tal

326146

BYRÅ, 1960-tal, fanér i teak, 6-lådig, höjd ca 118, 38x75 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer och finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 13

Byrå 1960-tal

Budhistorik (12 bud)
2000562
1 400
2000371
1 300
1997217
2000370
1997217

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.