Byrå rokokostil

326142

BYRÅ, 1900-tal, rokokostil, profilerad och konturerad skiva av sten, faner med rutmönster, 3-lådig, höjd ca 80, 51x97 cm, nyckel medföljer

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 4

Byrå rokokostil

Budhistorik (16 bud)
2000835
1 900
2000979
1 800
2000835
1 700
1998586
1 600
1996297

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.