Ulf Wahlberg färglitografi

326140

ULF WAHLBERG (född 1938): Bilvrak, signerad och daterad Ulf Wahlberg -78, färglitografi, 49,5x68 cm, numrerad XXVIII/XXXX; ur Ulf Wahlberg: 3 litografier

Nybrogatan 32, Stockholm

Ulf Wahlberg färglitografi
Budhistorik (8 bud)
2006069
850
1996072
1996072
700
2006066
650
1996072
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.