Ulf Wahlberg färglitografi

326139

ULF WAHLBERG (född 1938): Bilvrak, signerad och daterad Ulf Wahlberg -78, färglitografi, 49,5x68 cm, numrerad XXVIII/XXXX; ur Ulf Wahlberg: 3 litografier

Oramad, tejprester på baksidan

Nybrogatan 32, Stockholm

Ulf Wahlberg färglitografi
Budhistorik (16 bud)
2005716
1996069
2003102
1996069
950
2003101
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.