James Coignard färgcarborundum

326129

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard och numrerad 29/75 färgcarborundum, bladstorlek ca 40X32 cm

Fack 13

Budhistorik (16 bud)
2001633
1 300
2001627
2001627
2001277
2001329
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.