Japanskt träsnitt 1867

326124

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): påfåglar i natur japanskt träsnitt, daterad 1867, ca 34 x 23 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Fläckar

Orientaliskt, Konst

Japanskt träsnitt 1867

Budhistorik (13 bud)
2012732
1 400
2012577
1 300
2012366
2012366
2010165

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.