Max Papart färgetsningar

326121

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994) (3) Kompositioner bl a "Michel bohbot signe de terre" (1976), signerad Max Papart, 29/75, färgetsningar, bladstorlek 40x31,5 cm

Fack 31

Max Papart färgetsningar

Budhistorik (16 bud)
2001812
2 600
2002172
2 400
2001812
2001881
2001812
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.