Silver

326118

ETUI, SKEDAR, 3 st, ASKFAT 4+1 st, VAS, BOKMÄRKE, silver, delvis jugend omkring 1900, etuiets mått ca 8x6 cm
Total vikt ca 230 g

Etui med skador och defekt lås, slitage

Silver

Monter 15

Silver

Budhistorik (6 bud)
2001723
2000880
750
2001721
750
2000880
700
2000764
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.