Skedar och bestick silver

326115

SKEDAR, 3 st, S:t Petersburg 1838, SKEDAR, 7 st, olika modeller, BESTICK, silver, 7 st, olika modeller mm, total vikt ca 518 g

Slitage, delvis med gravyr, delvis med bucklor

Silver

Monter 29

Skedar och bestick silver

Budhistorik (2 bud)

2001183
2000784

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.