Max Papart färglitografi

326111

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, 71/99, färglitografi, 66x49 cm

Fack 33

Max Papart färglitografi
Budhistorik (17 bud)
2000914
1 300
2001258
2000914
2001212
2000914
900

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.