Roberto Matta färgetsning

326107

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition med figurer, färgetsning, signerad, 57/100, ca 29,5x21,5 cm

Fack 34

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (18 bud)
2000134
2 400
1999711
1999711
1 900
1998054
1 800
1998054
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.