Roberto Matta färgetsning

326106

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition med figurer, färgetsning, signerad, 57/100, ca 29,5x21,5 cm

Fack 28

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (17 bud)
2001910
2 400
1999717
1999717
1 900
2001905
1 800
1999717
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.