Pernilla Stappe litografi

326097

PERNILLA STAPPE (född 1964): Katter framför det gröna huset, litografi, signerad i plåten, bladets storlek 59 x 44 cm; oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Pernilla Stappe litografi
Budhistorik (19 bud)
2004941
2004973
1 400
2004941
1 300
2004786
2004904

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.