Kinesiskt dekorelement

326096

DEKORELEMENT, Kina, 1900-tal, reliefdekor med motiv av figurscener, lackat och förgyllt trä, ca 49x92 cm

Smärre sprickor

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 7

Kinesiskt dekorelement

Budhistorik (73 bud)
2002674
11 000
2002716
10 500
2002674
10 000
2002713
9 800
2002674
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.