Roberto matta färgetsning

326094

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition med figurer, färgetsning, signerad, 57/100, ca 29,5x21,5 cm

Fack 43

Roberto matta färgetsning
Budhistorik (20 bud)
1999720
1 900
2002286
1 800
1999720
1 700
2002285
1 600
1999720

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.